Tylko u nas

Marka Concept na rynku europejskim od 40 lat. Jest rozpoznawalna szczególnie na rynkach: niemieckim, austriackim, francuskim i czeskim, a jej produkty cieszą się dużym uznaniem w oczach instalatorów, dla których wszystkie te towary są dedykowane. Hurtownie Instal-Konsorcjum są importerem i dystrybutorem towarów oferowanych pod marką Concept na terenie Polski. Ta europejska marka to znak jakości i fachowości, który od 40 lat funkcjonuje na rynku niemieckim, a dzięki zawiązanemu w 2002 roku Europejskiemu Stowarzyszeniu Specjalistycznych Hurtowni Instalacyjnych reprezentowanych przez EDT GmbH, również na innych rynkach.

Dzięki międzynarodowej współpracy pomiędzy organizacjami należącymi do EDT, których większość jest liderem na swoim rynku krajowym, oraz firmami instalacyjnymi i przemysłem, możemy zaproponować Państwu wartościowe towary i innowacyjne rozwiązania.

www.concept.ik.pl

Marka QIK powstała w 2004 roku, a jej produkty, składające się na kompletny system instalacyjny, dedykowane są dla instalatorów. Ich innowacyjność oraz wysoka jakość wykonania, plasuje je na wysokiej pozycji wśród produktów instalacyjnych (m.in. rura wielowarstwowa, złączki).

System instalacyjny QIK to ściśle powiązany asortyment najwyższej jakości, który przeznaczony jest do instalacji centralnego ogrzewania oraz wody użytkowej. Stanowi go cała gama produktów, poczynając od rury wielowarstwowej, poprzez kształtki, rozdzielacze, materiały montażowe, armaturę wodną grzewczą, aż po narzędzia.

Produkcja tych towarów odbywa się wyłącznie w krajach Unii Europejskiej w starannie wyselekcjonowanych przez Instal-Konsorcjum zakładach produkcyjnych. Głównymi odbiorcami produktów marki QIK są firmy instalacyjne, dla których organizowane są szkolenia, wyjazdy do zakładów produkcyjnych oraz świadczenia wspierające ich działalność.

Dystrybucja systemów instalacyjnych QIK prowadzona jest poprzez zrzeszone w Grupie Instal-Konsorcjum hurtownie. Produkty marki QIK przeznaczone są do profesjonalnej sieci sprzedaży, dlatego też nie można zakupić w Internecie oraz w sieciach handlowych.

Marka QIK wielokrotnie otrzymywała nagrody ekspertów branży instalacyjnej, m.in. dwukrotnie wygrywając „Ring Magazynu Instalatora”. W 2010 r. marka QIK została nagrodzona Złotym Medalem Podkarpackiego Rynku Budowlanego.

www.qik.pl

Pakiety specjalne z kotłem Vaillant EcoTec Pro

 

 

 

 

 

 

 

W maju 2013 r. w ofercie hurtowni Instal-Konsorcjum pojawiły się specjalne pakiety z kotłem Vaillant VC ecoTEC pro 226/3-3 w trzech wariantach:

  • z wymiennikami Quattro Biawar,
  • z wymiennikami solarnymi Biawar,
  • z pompą ciepła Viteco,
  • z zestawami solarnymi Viteco.

Zestawy te są połączeniem najwyższej jakości produktów, gwarantowanej przez liderów w branży techniki grzewczej, oraz znakomitej ceny, niedostępnej w żadnej innej ofercie.

Więcej o pakiecie na stronie: http://hurtownieinstalacyjne.pl/vaillant. Zapytaj naszych pracowników o pakiet specjalny z kotłem Vaillant EcoTec Pro!